04-9846624 | 050-7811386     

אודותינו

"לאהוב אותם עם כל הלב" הוקם על ידי גל כתב בשנת 2001 כמרכז לאימון כלבים בצורת הגישה החיובית וכפנסיון פתוח ללא כלובים.

כחלק מהאימון, מטפל גל בצורות שונות של בעיות התנהגות בכלבים. החל מבניית תקשורת בין הכלב לבעליו ועד לכיתות שיקום לכלבים בעלי חרדות ותוקפנות יתר.

שיטות האימון פועלות בצורה פרטנית, בכיתות אימון לגורים, מתבגרים ובוגרים ובכיתות שיקום מיוחדות.

"לאהוב אותם עם כל הלב" מתנגדים בתוקף לשימוש הנעשה בגישות אילוף הכוללות ענישה לכלבים!

פירוט: כל שימוש בהפחדה, כפייה, הכאבה, תיאוריית הדומיננטיות/מנהיג להקה וכדומה, משיכות קצרות ברצועה, "תיקונים", חגורות החנק, חצי חנק, קולרי דוקרנים/צובטנים, קולרי חשמל, פחיות רעש, אקדחי מים וכדומה.

כל אלה, פסולים בהחלט בגישתנו ללא קשר מהי התנהגות הכלב. שימושים בכלים הללו מעבר לזה שהם מלמדים גישה אלימה וחסרת סבלנות לכלב, גישות אימון/אילוף הכוללות ענישה משנות את רמות הקורטיזול.

 גל כתב

galkatavחלוץ בתחום הגישה החיובית בארץ והראשון שהקים, מנהל ומאמן כיתות גורים, כלבים וכיתות שיקום בגישה חיובית בלבד, מאלף כלבים בצפון. שיקם ואימן מאות כלבים במשך השנים ובעל ניסיון בתחום שיקום כלבים תוקפניים, בעלי חרדות וחרדות נטישה.

  • בשנת 1993 התחיל גל לעסוק באופן מעמיק בכלבים ואימץ כלב בשם שון. הודות לשון זכה גל להכרות עמוקה יותר את עולמם המופלא של הכלבים, ועמד על דפוסי התנהגותם ובשיפור התקשורת בינם לבין בני אדם.
  • מאז 1995 פיתח שיטת טיפול בכלבים, שתשתיתה היא פיתוח תקשורת תקינה של הבעלים עם הכלב ללא נקיטה באמצעי ענישה כלפי הכלב כמו: שימוש באמצעי חנק, דוקרנים, חשמל ועוד.
  • בשנת 1999 זכה גל להכיר את ד"ר עפרה גלילי – מטפלת התנהגותית וטרינרית בכלבים וחתולים, אשר השקפותיה תאמו את השקפותיו באשר לטיפול בכלבים. קשריו המקצועיים עימה תרמו רבות להתפתחותו המקצועית בתחום הטיפול.
  • בשנת 2001 פתח גל את מרכז "לאהוב אותם עם כל הלב". כחלק מעבודתו, גל מרצה במוסדות לימוד ואוניברסיטאות בארץ. האוניברסיטה העברית, מכללת גורדון, בי"ס הראלי ועוד.
  • לאורך השנים גל מנהל קשרים מקצועיים עם חוקרים מובילים בעולם המתמחים בתחום ההתנהגותי בכלבים.

 דר' עפרה גלילי  (D.V.M)

ofragaliliרופאה וטרינרית,  מטפלת התנהגותית וטרינרית בכלבים וחתולים. עפרה בוגרת המחזור הראשון (1989) של בית הספר לרפואה וטרינרית על שם קורת באוניברסיטה העברית, ירושלים.
עפרה השתלמה במרפאת ההתנהגות של אוניברסיטת U.C. Davis בקליפורניה  בשנת 1997 תחת הדרכתו של פרופ' בנימין הארט (Hart) , מומחה עולמי לבעיות התנהגות.
עם שובה לארץ הקימה עפרה את מרפאת ההתנהגות של בית החולים הווטרינרי של האוניברסיטה העברית בבית-דגן. במסגרת הקליניקה מטפלת עפרה בבעיות התנהגות של כלבים וחתולים.
בנוסף לכך, היא מרכזת את הקורס התנהגות בעלי חיים לתלמידי וטרינריה בפקולטה לחקלאות ברחובות, ואף מרצה בקורס זה ובקורסים נוספים, כמו: בקורס עוזרים וטרינריים של המכללה למינהל ובקורס סיוע בעזרת בע"ח במכללת דוד ילין.
ד"ר עפרה גלילי- 052-3740957

פנסיון כלבים בצפון

פנסיון כלבים בצפון ללא כלובים קיים על מנת לאפשר לכלבים שהייה בטוחה ורגועה ללא הבעלים. ישנה אפשרות למעון יום, לתקופות קצרות וגם לתקופות ארוכות

 group

קרא עוד

2illufאילוף כלבים בצפון

אנו מאמינים כי שיטת אימון היא על ידי בניית התקשורת והקניית הכלים המלווה בהבנה, אהבה, סבלנות והכרה ביכולות שלכם ושל כלבכם מתוך ידיעה שכלבכם לא נולד עם הידע מה נכון ומה לא, וכמובן בחיזוקים חיוביים, שיטה הנחשבת לטובה בעולם בין אדם לכלב ולא רק בין אדם לאדם.

שיטות האימון פועלות בצורה פרטנית, בכיתות אימון לגורים, מתבגרים ובוגרים ובכיתות שיקום מיוחדות.

קרא עוד

 

B-Accessibility