04-9846624 | 050-7811386     

צוות ההוראה בקורס

סדנאות העשרה

צוות ההוראה של בית הספר לאילוף מורכב מאנשי מקצוע מובילים, ממגוון תחומים שונים החשובים לכל אדם השואף לעבוד כמאמן כלבים.

מלבד הכרת עולם הכלבים, הגישה לתקשורת עם הכלבים, והעבודה המעשית הרבה הנעשית עם כלבים במסגרת הקורס, חשובה ההבנה כי מאלף הכלבים עובד מול אנשים ומתוקף היותו נותן שירות לאנשים, יש חשיבות עליונה ללמידת העבודה הנכונה מול לקוחות, ניהול העסק, שיווק ופיתוח העסק ועוד.

בית הספר לאילוף של לאהוב אותם עם כל הלב, חושף את הסטודנטים למגוון תחומים אלה, על מנת לתת לכל אחד ואחד מהם הדרכה איכותית לתחילת עבודתם כמאלפי כלבים עצמאיים בתחום.

גל כתב

galkatavחלוץ בתחום ההתניה החיובית בארץ והראשון שהקים, מנהל ומאמן כיתות גורים, כלבים וכיתות שיקום בהתניה חיובית בלבד. שיקם ואימן מאות כלבים במשך השנים ובעל ניסיון בתחום שיקום כלבים תוקפניים, בעלי חרדות וחרדות נטישה.
משנת 1993 החל להתעניין ולעסוק באימון כלבים בשיטות שונות ומגוונות עד שהחל להכיר, בעזרת הכלבים, את שיטת ההתנייה החיובית. הכלבים הם אלה שהראו לו מה הם צריכים ורוצים על ידי צורות וסימני התנהגות שונים. הוא מאמין עד היום כי אנו כאן על מנת "שהכלב יקבל את מה שהוא רוצה וצריך בתנאים שאנו מעניקים לו".
גל מנהל את "לאהוב אותם עם כל הלב" החל משנת 2001 – קליניקה לטיפול ושיקום בבעיות התנהגות של כלבים בה הוא מלמד תקשורת חיובית בכל סיטואציה בין הבעלים לכלב, מניעת בעיות התנהגות ופתרון בעיות קיימות. בנוסף, גל הוא היחיד בארץ שמנהל כיתות שיקום לבעיות התנהגות של כלבים שמבוססת על התניה חיובית בלבד. כמו כן, גל עומד בקשר עם מומחים בטיפול ההתנהגותי בכלבים בעולם – כמו פרופ' גרי לנסברג מקנדה ופרופ' פיטר נוויל מאנגליה.

האני מאמין של גל כתב:  להוציא את חגורות החנק משימוש וכן את כל נושא האלימות כלפי כלבים אל מחוץ לחוק, ללמד ולהנחיל את השיטה שלו לבעלי כלבים בארץ ובעולם.

ד"ר עפרה גלילי D.V.M

ofragaliliרופאה וטרינרית,  מטפלת התנהגותית וטרינרית בכלבים וחתולים. עפרה בוגרת המחזור הראשון (1989) של בית הספר לרפואה וטרינרית על שם קורת באוניברסיטה העברית, ירושלים.

עפרה השתלמה במרפאת ההתנהגות של אוניברסיטת U.C. Davis בקליפורניה בשנת 1997 תחת הדרכתו של פרופ' בנימין הארט (Hart), מומחה עולמי לבעיות התנהגות. עם שובה לארץ הקימה עפרה את מרפאת ההתנהגות של בית החולים הווטרינרי של האוניברסיטה העברית בבית-דגן. במסגרת הקליניקה מטפלת עפרה בבעיות התנהגות של כלבים וחתולים. בנוסף לכך, היא מרכזת את הקורס התנהגות בעלי חיים לתלמידי וטרינריה בפקולטה לחקלאות ברחובות. בנוסף לכל אלה, מרצה דר' גלילי בנושאי התנהגות באוניברסיטה העברית בירושלים, במכון מגיד, במכללת ספיר ובמכללת דוד ילין.

ד"ר נטע ברנסקי Ph.D

netabernskiד"ר לפסיכולוגיה חינוכית התפתחותית. ראש בית הספר ללימודי המשך ופיתוח מקצועי וסגן נשיא המכללה האקדמית גורדון.

מומחית לתהליכי תקשורת והתפתחות רגשית, קוגניטיבית וחברתית בגיל הרך.
"על ההקבלה וההתקשרת המרתקת שבין הכלב לאדם".

ד"ר אדוה קרניאלי D.V.M

דר' אדוה קרניאלי, בוגרת ביה"ס לרפואה וטרינרית של האוניברסיטה העברית.

מנהלת מעבדת קרניאלי לאבחון מולקולרי של מחלות בבעלי חיים. המעבדה, שהיא יחידה מסוגה בארץ, מאפשרת אבחון מחוללי מחלה שונים ומחלות גנטיות, וכן אבחון של הזוויג בעופות (תוכים, עופות דורסים ועוד).

עדנה סופר – סניף "תנו לחיות לחיות" קרית טבעון

אשת חינוך במקצועה עובדת עם נוער ואנשים מכורים לסמים ומרכזת את סניף קרית טבעון כבר מספר שנים. היא התחברה לעמותה על מנת להציל כלבים מהמתה ומאז פועלת בכל שעות היממה למען מטרה זו.

עדנה בשיתוף עם אתי אלטמן דוברת העמותה יצרו שיתוף פעולה עם תחנות הסגר בצפון על מנת לקלוט משם כלבים לפני המתה ולשכן אותם בפנסיון על חשבון העמותה ועדנה בעזרת מתנדבים מנסה למצוא להם בתים מאמצים.

נגה רונן- סדנאת אימון כלבים בקליקר

nogaronenנגה רונן היא בעלת מרכז "אנימה" לחינוך, טיפול ואילוף בגישה חיובית (בשיתוף עם נעמי דוד, מטפלת ברפואה וטרינרית משלימה). בעלת תאר ראשון בפסיכולוגיה מאונ' ת"א, בוגרת בהצטיינות של האקדמיה לאילוף של קארן פריור (ארה"ב) לאימון קליקר והשתלמויות במסגרות וסמינרים בינלאומיים רבים.

מלבד טיפולים התנהגותיים נגה מלמדת את תחום האילוף בגישה חיובית במסגרות שונות.

היא המנהלת המקצועית והמדריכה הראשית של הקורס להכשרת מאלפים ב"קמפוס שיאים" – מועדון הספורט של אונ' ת"א, בשיתוף עם "אנימה", מכשירה מאלפים בוגרי מסלולים שונים לעבודה בגישה חיובית, וכן מרצה באופן קבוע בקורס לכלבנות במכללה הקדם אקדמית Borgå folkakademi בפינלנד. כמו כן היא מרצה בסמינר הקיבוצים במסלול ללימודי רפואה וטרינרית משלימה, ומעבירה סדנאות אילוף קליקר לכלבים, סוסים וחיות אחרות

אבירם פטל - הקמה וניהול עסק, שיווק ופיתוח עסקי

בעל תואר ראשון בכלכלה- ניהל עסקים , תואר שני במינהל עסקים MBA בהצטיינות, נסיון  עשיר ביעוץ וחונכות עסקית  לעסקים קטנים- בינוניים.

תחומי היעוץ והחונכות : ניהול כללי, אסטרטגיה עסקית, ניהול כספים, ניהול השווק , יזמות.

מרצה באוניברסיטת חיפה ובטכניון (היח' ללימודי חוץ ), מרצה בקורסים של מט"י.

טל גיגי - הקמה וניהול עסק, שיווק ופיתוח עסקי

בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים.

בעל נסיון עשיר בתחום השיווק והפרסום ברשתות החברתיות ובאינטרנט  , יועץ לעסקים קטנים ובינוניים , גופים ממשלתיים, וארגונים בתחום השווק והפרסום באינטרנט.
מרצה באוניברסיטת חיפה  (היח' ללימודי חוץ ) ובלשכת סוכני הביטוח בישראל.

עירן הלוי- סדנאת הקשבה

מנהל את מרכז אוריאל לסדנאות הקשבה ותקשורת מעצימה.

מנחה תהליכי תקשורת והקשבה בארגונים וחברות, קהילות ועמותות.
 מנחה  בשיטת מעגל ההקשבה –מוסמך  מטעם
 Center for Council  Training  בקליפורניה ועמותת מעגל ההקשבה בישראל.
מנחה קבוצות  ומאמן  קבוצתי מוסמך – חבר לשכת המאמנים בישראל.

אמיר שכטר- תקשורת בינאישית ופרזנטציה

יועץ אישי למנהלים – On the Job Training :

יעוץ לבעלי תפקידים, פיתוח ארגוני והנחיית סדנאות, פיתוח תוכניות הכשרה ומיומנויות הדרכה.

 

פנסיון כלבים בצפון

פנסיון כלבים בצפון ללא כלובים קיים על מנת לאפשר לכלבים שהייה בטוחה ורגועה ללא הבעלים. ישנה אפשרות למעון יום, לתקופות קצרות וגם לתקופות ארוכות

 group

קרא עוד

2illufאילוף כלבים בצפון

אנו מאמינים כי שיטת אימון היא על ידי בניית התקשורת והקניית הכלים המלווה בהבנה, אהבה, סבלנות והכרה ביכולות שלכם ושל כלבכם מתוך ידיעה שכלבכם לא נולד עם הידע מה נכון ומה לא, וכמובן בחיזוקים חיוביים, שיטה הנחשבת לטובה בעולם בין אדם לכלב ולא רק בין אדם לאדם.

שיטות האימון פועלות בצורה פרטנית, בכיתות אימון לגורים, מתבגרים ובוגרים ובכיתות שיקום מיוחדות.

קרא עוד

 

B-Accessibility